הרב אברהם לוי מבית שמש נהרג הבקר בתאונת דרכים

היום לפנות בוקר אירעה תאונה קשה כ-75 קילומטר מאומן בין אוטובוס לרכב הסעות שעשה את דרכו מאומן לשדה התעופה בקייב, 4 נוסעים נפצעו באורח קל ואחד באורח אנוש, שמו של הפצוע הוא הרב אברהם לוי בן 45 מבית שמש.

רופא מקומי ביצע ברב לוי שהיה מחוסר הכרה פעולות החייאה אך אלו לא צלחו והוא נאלץ לקבוע את מותו. הבקר משפחתו התבשרה על מותו.

גורמים מסויימים מעריכים כי נהג רכב ההסעות שבו ישב הרב לוי הסתנוור מרכב חולף שהגיח מולו. נהג רכב ההסעות ניסה להימלט ממנו תוך כדי שהוא מתנגש באוטובוס.

הרב אברהם לוי, עלה לארץ ישראל לפני כ-20 שנה, הוא חסיד צאנז שקבע את מגוריו ברמת בית שמש ב’, ברבות השנים הוא התקרב לחסידות ברסלב והחל נוסע בראש השנה לאומן.

הרב לוי הותיר אחריו אלמנה ועשרה ילדים, כאשר שניים מהם נשואים.

צוותי זק”א עושים מאמצים רבים להביא את גופתו ארצה, עוד טרם כניסת השבת.

מדוברות איחוד הצלה מרחב אוקראינה נמסר: צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו סיוע ראשוני וביצעו החייאה בזירת תאונה קשה שאירעה (לפנות בוקר) בסמוך לעיר אומן שבאוקראינה.

אהרון בן הרוש חובש איחוד הצלה מסר: “מדובר בתאונה עם מעורבות רכב הסעות ואוטובוס שאירעה 70 קילומטרים מאומן. בסיוע חובשים נוספים וצוות מרפאת אומן ביצענו החייאה בזירת התאונה על אחד הנוסעים שנפצע אנושות אך למרבה הצער בתום מאמצי החייאה נקבע מותו בזירה. כמו כן הענקנו סיוע ראשוני לארבעה נפגעים קל מרכב ההסעות ולאחר מכן הם פונו לבתי החולים  בקייב”.

בן ציון קראהן חובש נוסף של איחוד הצלה מסר: “לדברי הנוסעים הם היו בדרכם חזור מאומן לעבר שדה התעופה בקייב לקראת טיסה חזרה ארצה. למרבה הצער אחד הנוסעים ברכב נפצע אנושות בעקבות אופי התאונה. ביצענו בו פעולות החייאה בניסיון להציל את חייו אך למרבה הצער נאלצו לקבוע את מותו בזירת התאונה”.

זירת התאונה שאירעה לפנות בקר

השאר תגובה

כתבות אחרונות