הצצה נדירה למצלמות האבטחה של עיריית בית שמש

לא פעם אנו נתקלים בהם בצמתים, במרכזים מסחריים וגם בפארקים הציבוריים אך מה אנו יודעים עליהם? על מצלמות האבטחה כמובן…

אז נתחיל בזה שמצלמות האבטחה של "מוקד הרואה" – כן, כך נקרא חדר המצב של מצלמות האבטחה של מוקד 106 – הם משוכללות מאד ושורשיהם נמצאים עמוק מתחת לאדמה, הם מסתובבות 360 מעלות, וניתן להקריב ולהרחיק (זום אין וזום אאוט), יודעות לצלם ביום ובלילה. על שאר השיכלולים כמובן לא נוכל לספר. ומשם הם שולחות את הצילומים היישר למוקד הרואה הממוקם בבניין העירייה.

המוקד מאוייש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע והוא מתעד כל תזוזה שלכם במרחב הציבורי, ופה נוסיף את המילה "לביטנחונכם". אף אחד לא יציץ לתוך ביתכם, המצלמות מכוונות רק לשטחים הציבוריים, והוא מופעל על ידי מספר מוקדניות שיושבות שם עם שלל מסכים סביבם.

הילה מועלם

המוקד כמובן סגור לקהל מסיבות ברורות, ואף סגור לעיתונאים, אנו זכינו באופן חריג להיכנס לתוך קודש הקודשים, להציץ פנימה לתוך המסכים, וכעת אנו משתפים אתכם לראשונה הישר לתוך צידו השני של המצלמה, "המסכים".

החיים שם בתוך המוקד הם שונים לגמרי מהחיים בפלטנה בה אנו חיים, שם אין מושגים של זמן, יום, לילה, שבת או חופש, שם עובדים כל הזמן במשמרות שמתחלפות.

כולם שם מחליפים אחד את השני חוץ ממנהל המוקד מר משה כהן שלו אין מחליף, תוכלו לראות אותו שם ב-1 בלילה, שעה לפני שבת, ואם יש צורך אז גם בשבת! נכון, הוא אדם חרדי, אבל פיקוח נפש דוחה שבת, וישנם מקרים לא מועטים של פיקוח נפש.

אז נאמר תודה לאיש המקסים והמסור הזה שנותן מעל ומעבר, נצפה בסירטון הקצרצר, ונקשיב להסבר שלו על מצלמות האבטחה, צפייה מהנה!!!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב google

כתבות אחרונות

הכתבות הכי נקראות (מתעדכן אוטומטי)