הפגנה נגד המשטרה בכיכר המריבה בבית שמש

מאות ילדים ועשרות מבוגרים הגיעו לפני זמן קצר לכיכר המריבה ברמת בית שמש ב’, ואמרו אנו לא רוצים שוטרים שירחרחו כל היום סביבנו.

הרקע להפגנה

הכל התחיל לפני פחות מחודש נדרסה למוות בשכונה נחמה חיה וואלעס-יורוביץ ע”ה בת ה-7, ומאז שוטרים ניצבים מידי יום בשכונה ומסייעים לילדים לעבור את מעברי החצייה על מנת לשמור על שלומם. אך אלו הגיעו היום למחות אנו לא רוצים אתכם כאן.

ההפגנה

בשלט שהוצב בכיכר נכתב: “המשטרה דואגת לילדינו”, ושם נראים תמונה של נער שותת דם מהחתונה בגבעת זאב, ותמונה נוספת של שוטר שגורר ילד.

בשלט נוסף שהוצב על המדרכה הסמוכה לכיכר נכתב: לא מדובשכם ולא מעוקצכם… מטרתכם היא שינוי והרס הציבור החרדי. ובעוד שלט נכתב: לא שכחנו את המכתזיות הקנסות וההכאות עד זוב דם כנגד ילדינו, צאו משכונתינו.

בנוסף הם פיזרו פלאיירים עליהם נכתב כי השוטרים עטו על המציאה ורכבו על סיפור דריסתה של הילדה נחמה ז”ל ושולחים שוטרים חרד”קים שיעבירו את בנותינו במעבר חצייה. על הפלאיירים מרוחות 3 תמונות של שוטרים גוררים ילדים ותמונה נוספת של נער שותת דם.

המשטרה הגיעה לכיכר המריבה על מנת לשמור על הסדר, המפגינים שרפו פח והציבו אותו בכיכר, שוטרת שהגיע למקום חטפה ביצה ושבה כלעומת שבאה.

גלריית תמונות מההפגנה בבית שמש. צילום חדשות בית שמש רווח הפקות.

השאר תגובה

כתבות אחרונות