הפגנת מחאה מול בניין העירייה
הפגנת מחאה מול בניין העירייה

הערב בשעה 17:00 תתקיים הפגנת מחאה מול בניין עיריית בית שמש. נציין שמאז ראשית שלטונה של ראש העיר ד"ר עליזה בלוך העיר ידעה מעט מאד מחאות. הראשונה של תושבי בר אילן על כך שאין גנים לילדי התושבים החרדים בשכונה, השנייה על שלטי הצניעות ברמה ב', והשלישית על התחבורה הציבורית בשכונת רמה ג'2, כל ההפגנות שציינו לעיל אורגנו על ידי חרדים.

הפעם ההפגנה באה מבית – מתושבי העיר הותיקה שרובם נתנו את קולם בבחירות האחרונות לד"ר בלוך.

אחד ממארגני המחאה הוא ישראל אבוקסיס, שלמד אצלה בבית הספר ברנקו וייס, ומי שהיה יד ימינה של ראש העיר עליזה בלוך לפני הבחירות, ובין הבודדים שעלו עמה לבמה בעת שקיבלה את פרס מוסקוביץ' בבנייני האומה, הערב הם כבר לא יהיו על במה אחת.

אבוקסיס מספר על כך שיש הזנחה רבה בשכונות בבית שמש הותיקה, אין ניקיון כפי שראש העיר הבטיחה טרום הבחירות, הכבישים משובשים, אין חניות חינם לבעלי עסקים, ואין פיתרון תעסוקתי לבני הנוער.

לפניכם סירטון שצילמנו אתמול, בו מבהיר אבוקסיס את דבריו, וסירטון שצילמנו לפני כחודשיים עם ראש העיר ד"ר בלוך במהלך ראיון שקיימנו עמה.

כתבות דומות

שמות הרחובות בנוה שמיר יהיו ציוניים

היום התכנסו 12 חברי ועדת השמות בראשותו של חבר מועצת העיר אלי פרץ, בינהם מ"מ וסגרה"ע משה שטרית, חבר מועצת העיר הרב יוסי גולדהירש (דגל

סגר על עירי!!! מה פתוח ומה סגור?

האם קניון ביג פאשן פתוח או סגור? אלו חנויות פתוחות ואלו סגורות? יצאנו לקניון ביג החדש, שקיבל מבט של קניון רפאים, פשוט הקניון ריק מאדם,