הערב שודרה כתבה בערוץ 12 על הנער נחמיה אהרוני ז”ל

הערב שודרה כתבה של ענבר טויזר בערוץ 12 על האסון שבו טבע נער כבן 14 נחמיה אהרוני ז”ל. בכתבה מספר רשף יוסי אסרף מפקד היחידה לחילוצים מיוחדים בבית שמש, שסיפר שהזניקו לכאן את יחידת הצוללנים של הכבאות ‘יחדת להבה’, לפתע זיהינו כיפה שצפה באחד הבורות והבנו שפה הזירה, מיד ירד אחד מלוחמי היחידה לתוך המים ומשה את הגופה מהמים לצערינו ללא רוח חיים.

בכתבה מספרת ענבר טויזר שלמוסדות סוכת דוד – מקום בו למד נחמיה ז”ל לקח שעתיים עד שדיווחו למשטרה על היעלמותו של נחמיה.

מפקד זק”א בבית שמש הרב אברהם קאפ מספר שהוא היה במקום יום לאחר האסון ולא היה שום גדר מסביב לבור, את הגדר התקינו רק לאחר האסון, ואנו נוסיף ונאמר שהגדר הזו לא יציבה וחזקה דיה על מנת שתמנע ממאן דהו ליפול לתוך הבור.

עוד מספר הרב קאפ כי בהתחלה חשבנו שהוא איבד את דרכו בחזרה הביתה ולא חשבנו שהוא נפל לתוך בור המים, ולכן הפעלנו עשרות מתנדבים עם טרקטורונים על מנת שיסרקו את השטח.

עוד מספרת ענבר כי מנהל התלמוד תורה בו למד נחמיה ז”ל נעצר ונחקר בחשד לרשלנות ושוחרר למעצר בית ביחד עם המורה. שכנו וידיד המשפחה בני אביב מספר על מנהל בית הספר והמורה שנעצרו שהם אנשים אחראיים ומסורים, עיניהם תמיד על התלמידים. הקהילה קיבלה בהלם את הבשורה המרה שנחמיה נקטף מאיתנו.

ענבר מסיימת את דבריה בכך שכעת המשטרה בודקת האם קיים קשר בין בור המים לבין עבודות סלילת הכביש (38). אבריימי קאפ מפטיר במשפט: כל אחד אומר שהמקום לא שייך אליו, אולי הוא שייך לקב”ה.

השאר תגובה

כתבות אחרונות