הערב יתקיים הרמת כוסית של סניף הליכוד בבית שמש

הערב יתקיים טקס הרמת כוסית לשנה החדשה בשעה 17:30 בסניף הליכוד בבית שמש, בהשתתפות חברי מועצת העיר מהליכוד, שלום אדרי, משה שטרית, צבי ווליצקי, אסצ’לאו מולא, ויו”ר סניף הליכוד בבית שמש ישראל פרץ.

יכבדו את המעמד בנוכחותם ארבעה חברי כנסת: חברת הכנסת קטי שטרית אמו של מ”מ וסגרה”ע משה שטרית, חה”כ ישראל כץ הנחשב מקורב ליו”ר הליכוד שלום אדרי ולסגרה”ע משה שטרית, וחברי הכנסת מיקי זוהר ודודי אמסלם. ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו לא הוזמן.

עוד הוזמנו פעילי ותומכי הליכוד. הכניסה היא לבעלי תו ירוק בלבד.

מאחרי הקלעים

אחד מבכירי הליכוד טוען כי לא יהיה היום שום דבר מיוחד, כולה טקס הרמת כוסית, לא נעכיר את האווירה, אך בכיר אחר בליכוד טוען בלהט ואומר לנו שצמד המילים “הרמת כוסית” לא יבלבל אתכם, לפני כחודש ימים (22.8) התארח בבית שמש חה”כ הרב משה גפני, שלא חסך את שבט לשונו כשדיבר באופן גלוי נגד ראש העיר ד”ר עליזה בלוך, הערב הולך להיות פסטיבל דומה, אך מהכיוון הציוני, מסיעת הליכוד, מאלו שתמכו בראש העיר בגלוי והביאו לידיה את השלטון והיא פיטרה אותם. היטיב להגדיר זאת בישיבת המליאה שלא מן המנין יו”ר הליכוד שלום אדרי: “את לא מתביישת לפטר אותנו? אנחנו שמנו אותך פה?”.

השאלה היא האם חברי הכנסת של הליכוד ידברו על המצב הפוליטי בעיר, אותי לימדו שכשיש 1000 אנשים רעבים בסראייבו ולבן שלי יש פלסתר על האצבע, הפלסתר יותר מעניין אותי. אז ככל הנראה חברת הכנסת קטי שטרית תדבר על המצב הפוליטי בבית שמש. אבל יתכן הפוך על הפוך, היא תרצה להראות ממלכתית.

מלשכת ראש העיר גם נעשים מאמצים כבירים לרכך את השטח, דובר העירייה רועי לחמנוביץ’ צילצל לחה”כ מיקי זוהר ושאל אותו האם הוא הולך לדבר נגד ראש העיר עליזה בלוך, זוהר ענה: “אני מגבה את הסניף המקומי”. ניתן להבין את הדברים לכאן ולכאן.

מה חושבים הפעילים???

פעילי הליכוד מתחלקים לשניים, לאלו המתנגדים לראש העיר כדוגמת סימוני אסרף ישראל אבוקסיס ודודו ליברטי.

דודו ליברטי: אנו מאוכזבים קשות מראש העיר, היא הבטיחה לנו אינספור דברים, חלפה לה חצי קדנציה וההבטחות שפיזרה ערב הבחירות התאדו להם כפי שגם היא תתאדה בעוד שנתיים.

היא הבטיחה לנו אומר ליברטי בריכה, פינוי בינוי ועוד ועוד הבטחות שעד היום היא לא מימשה אותם. אנו מרגישים מרומים ומושפלים ולזה יהיה מחיר. אנו פעילי הליכוד נעשה כל שלאל ידנו כדי שהיא לא תיבחר שוב לראשות העיר. התחלתי להפיץ שלטים נגד ראש העיר ובהם נאמר: “הפקרת את תושבי העיר הותיקה, עליזה נכשלת”, ואמשיך בכך ביתר שאת.

ומצד שני ישנם מצביעי ליכוד שאינם תומכים בחברי המועצה בבית שמש כדוגמת דני חדד משמש באוויר (הטלוויזיה החברתית של בית שמש): אני חושב שהליכוד פגע בראש העיר בפן האישי, והם חצו את כל הקווים האדומים, אני לא אומר שהיא מקיימת הבטחות, אפשר לבקר אותה, אבל מה שהליכוד עשה לראש העיר זה שפיכות דמים.

בנוסף אני חושב שהיא ראש עיר מדהימה אך היא לוקה ביחסי אנוש.

וכאן אנו נוסיף סוגריים ונאמר כי בחדרי חדרים ישנם פעילי ליכוד שאמרו לנו לא לציטוט כי נותרו לנו שנתיים למשול, בעוד שנתיים יהיה בבית שמש שלטון חרדי, זו ההזדמנות שלנו, ובמקום לנסות ולהציל מה שאפשר חברי מועצת הליכוד מבזבזים זמן על מריבות עם ראש העיר?

פנינו לדוברות העירייה וזו תגובת עיריית בית שמש: ראש העיר בית שמש ד”ר עליזה בלוך מזמינה את כל תושבי העיר בית שמש להגיע למופעי פסטיבל בית שמש, לאירועי שמחת בית השואבה, לפעילויות החינמיות בפארק הגפן ותל ירמות ולהקפות השניות. בית שמש היא בית של שמחה ואין ספק שכך ירגישו כל מי שייטלו חלק באירועי החג. חג שמח.

מימין ההזמנה ומשמאל השלטים שפרסם דודו ליברטי

השאר תגובה

כתבות אחרונות