היום החלה בניית הבניין החדש של עיריית בית שמש

החברה הכלכלית בבית שמש החלה היום את בניית בניין העירייה בבית שמש, בניית בניין העירייה הוא בעל חשיבות רבה אשר יחסוך לקופה הציבורית מאות אלפי שקלים בשנה.

כיום בניין העירייה ממוקם בבנייני נעימי והעירייה משלמת עליו שכירות גבוהה מידי חודש, על מנת לחסוך עלויות ראש העיר עליזה בלוך החליטה לבנות לעירייה בניין משלה ללא תלות בגורמים חיצוניים.

בניין עיריית בית שמש במתחם נעימי

המקום החדש שבו העירייה מעוניינת לבנות את בניין העירייה הוא השטח הריק הסמוך לכיכר גנדי, שם היה אמור לקום בעבר היכל התרבות, אך ראש העיר לשעבר חה”כ הרב משה אבוטבול העתיק את מקומו ליד בניין העירייה בבנייני נעימי.

הסיבה להעתקת בניין היכל התרבות הוא משום שבשטח הממוקם בסמוך לכיכר גנדי נמצאו קברים ע”י ארגון ‘אתרא קדישא’, כעת לא ברורה הסיבה מדוע אי אפשר לבנות שם את היכל התרבות אך אפשר לבנות שם את בניין העירייה.

היכל התרבות בבנייה

מלאכת הבנייה הוטלה על החברה הכלכלית שבראשה עומדת ראש העיר ד”ר עליזה בלוך, הגענו  היום לשטח וראינו שם את ממונה החברה הכלכלית חבר מועצת העיר הרב אברהם פרנקל, ולא התפלאנו לראות שם גם שניים מארגון ‘אתרא קדישא‘.

אם הם שם אני מריח צרות ומסופקני אם בניית בניין העירייה בסמוך לכיכר גנדי יצא לפועל שהרי כבר נמצאו שם בעבר קברים, בעירייה מתעקשים כי הרכבת כבר יצאה לדרך ובניית בניין העירייה יצא לפועל, היום הגיעו טרקטורים על מנת לשטח את הקרקע, אך כפי שאמרנו גם הרעש של הטרקטורים לא יכול להעיר את המתים משנתם או להעלימם.

מה יהיה? נמתין ונראה.

מתחם בניין העירייה החדש, חבר מועצת העיר הרב אברהם פרנקל בשטח, וגם אתרא קדישא

השאר תגובה

כתבות אחרונות