החום והחמימות – נתי גבאי וישראל סילברסטין

מספר שבועות לאחר איכלוסן של שלושה מוסדות חינוך במתחם החדש של בתי הספר ברחוב ירמיהו הנביא, עדיין רוב המזגנים אינן פועלים, חלקם עדיין לא חוברו, ובחלקם יש בעיות חשמל. הורים רבים פנו למשנה לראש העיר הרב ישראל סילברסטין וקבלו בפניו על כך שקשה ללמוד בימים חמים אלו ללא מזגן.

לאחר מספר פניות של הרב סילברסטין לגורמים מקצועיים, הוא פנה אמש ללשכת ראש העיר ולמחלקת החינוך.

התשובה מיהרה להגיע ובה נאמר שהבקר ישלחו “נציג” למתחם שיכנס לעובי הקורה ולמעבים של המזגן.

סילברסטין התייצב הבקר במתחם ונוכח לראות שהנציג הוא לא אחר מאשר רמ”ט ראש העיר נתי גבאי שעקב מקרוב אחר הבעיות במקום והובטח שבימים הקרובים הבעיה תיפטר.

עד כאן ההודעה שנשלחה לנו ממי שהיא נשלחה.

ועתה נעבור לפרשנות

האם החום בכיתות משליך גם על חום ועל טיב היחסים בין רמ”ט ראש העיר ליו”ר סיעת דגל התורה? הרי הבעיה המרכזית של דגל התורה היא מוסדות החינוך (אני לא אומר שאין עוד בעיות) ולא המועצה הדתית, כשהרב סילברסטין פונה ללשכת ראש העיר ומתנה את בעיותיו, ואלו שולחים לו את הנציג הכי בכיר בלשכה – את מר גבאי שמנסה לעזור לו – הם לא מדברים על פוליטיקה?

מדברים, בטח מדברים!!! וכי נראה לכם שנתי גבאי יסע 20 דקות הלוך ו-20 דקות חזור בשביל מזגן? מה הוא לא יכול להתקשר לשקע ותקע ולומר להם טפלו בבעיה עכשיו?

אז בואו ונשאל יחדיו את השאלה המתבקשת: כשנתי גבאי אומר שבימים הקרובים הבעיה תיפטר לאיזה בעיה הוא מתכוון?

#סתם_שאלתי.

נ.ב. שימו לב הם מדברים על יד הבאר, גם יעקב פגש את רחל ליד הבאר, ומשה את ציפורה, תאמינו לי משיחות ליד הבאר קורים רק דברים טובים.

השאר תגובה

כתבות אחרונות