החברה הכלכלית – בונה את בית שמש – בתי ספר בשכונת רמת אברהם

הכירו את החברה הכלכלית ותווכחו לראות כיצד ארגון מוצלח ויעיל מוביל את העיר בית שמש למחוזות יפים יותר.

בראש החברה הכלכלית עומדת ראש העיר עליזה בלוך, מנכ”ל החברה הוא עו”ד זאב לכוביצקי, והממונה על החברה הכלכלית עד המשבר הקואליציוני האחרון היה חבר מועצת העיר הרב אברהם פרנקל. מסביבם יש צוות עובדים שלא נח לרגע ולהם תפקיד אחד בלבד שלכאורה הוא פשוט מאד “לבנות את העיר בית שמש”.

כשאנו אומרים לבנות אנו צריכים להבין את משמעות המילה לבנות. העיר בית שמש היא עיר ישנה שנדרשת לה עבודות תחזוקה רבות, החברה הכלכלית אמונה לטפל בכל תחומי פיתוח העיר מחרצנים ועד זג, מחניון לכלים כבדים ועד בניית מבני קבע לבתי ספר, עבור דרך בניית מקווה, וכלה בהחלפת לדים בכל העיר בית שמש, ועל כך מגיעה להם מילה טובה.

בבית שמש נולדים בכל שבוע שתי כיתות חדשות, והמענה המיידי שמוביל לפתרון זמני הוא להקים קרוואנים. וכשראש העיר ד”ר עליזה בלוך שהיא בעצם גם יו”ר החברה הכלכלית מורה למנכ”ל החברה זאב לכוביצקי להביא קרוואנים, הוא מיד שולח את צוותו שיכשירו את הקרקע והתשתיות, ויניחו עליהם קרוואנים.

מי שהיה עד לא מזמן ממונה החברה הכלכלית חמה”ע הרב אברהם פרנקל דחף וקידם את פרוייקט בניית מבני קבע לבתי ספר בשכונת רמת אברהם.

בימים אלו אכן אנו עדים להתחלת עבודות מאסיביות להכשרת הקרקע בשטח שמאחרי מתחם הקרוואנים אשר ישמשו ליסודות עבור מבני הקבע של בתי הספר שיוקמו לרווחת ילדי שכונת רמת אברהם.

בתמונות שלפניכם תוכלו לראות את הטרקטורים והמשאיות שמשטחים את השטח לקראת בניית היסודות.

היום נגענו בפרוייקט אחד בלבד שמבוצע ע”י החברה הכלכלית – בניית בתי ספר בשכונת רמת אברהם – אך פעולותיה של החברה הכלכלית מרובות והיא מפעילה עשרות פרוייקטים בבית שמש בעת ובעונה אחת, פרוייקטים אשר נוגעים לכל אזרח באשר הוא.

משטחים את השטח לקראת בניית מבני קבע של בתי ספר בשכונת רמת אברהם

השאר תגובה

כתבות אחרונות