הבקר נשרפו משרדי הווטרינריה של עיריית בית שמש, שני חשודים נעצרו

לפני כחודש פרסם העיתונאי לירן תמרי, כי הווטרינרית העירונית בבית שמש ד”ר מאיה קמחי החרימה שלשה כלבים מחזקתו של תושב העיר, התושב הגיע לבניין העירייה ואמר לשומר כי ברצונו לרצוח את קמחי.

בנוסף הוא שלח הודעות למאיה קמחי שם איים כי ארצח את כל מי שיתקרב לכלבים שלי, ואשרוף אתכם אחד אחד.

הבקר (שבת) בסביבות השעה 10:00 בבקר, התקבל דיווח לכבאות בית שמש כי בניין בן קומה אחת ברחוב הגליל עולה באש, אל המקום הגיעו כוחות משטרה ומכבי אש וגילו לתדהמתם מבנה שנשרף כליל, המחשב הותך ולמקום נגרם נזק רב.

מחוץ למבנה הפורעים ריססו כתובות נאצה ועליהם נכתב: מאיה קמחי הווטרינרית מנהלת את בית שמש, מאיה קמחי מתעללת, מאיה קמחי רוצחת כלבים. נציין שד”ר מאיה קמחי היא הווטרינרית של עיריית בית שמש, ועושה את עבודתה במקצועיות רבה.

גורמי חקירה וזיהוי פלילי של מחוז ירושלים אספו ממצאים ופתחו בחקירה אשר במהלכה עכבו לחקירה אם ובנה בחשד למעורבותם במעשה.

רשף משה ביטון, מפקד המשמרת שפיקד על האירוע: “כשהגענו ראינו אש בוערת בתוך המבנה בן שלושת החדרים. פרצנו את הדלת והתחלנו מיד בפעולות כיבוי. כשהבנו שהמקום משמש את המחלקה הווטרינרית חששנו שנמצאים בו בעלי חיים. לשמחתי לא מצאנו כאלה, רק כלובים ריקים. כעת אנו מבצעים פעולות לאוורור המקום. צוות החקירה שלנו כבר החל בבדיקת נסיבות השריפה”.

קרדיט צילום כיבוי אש.

כוחות כיבוי האש מכבים את השריפה במשרדי הווטרינרייה

מנכ״ל עיריית בית שמש איתמר ברטוב מחזק את ידיה של הווטרינרית ומודה לצוותי כיבוי אש והמשטרה על עבודתם המהירה.

מנכ״ל העירייה: “ד”ר מאיה קמחי מבצעת את עבודתה על הצד הטוב ביותר לרווחת בעלי החיים ובעליהם בעיר בית שמש ותמשיך למלא את שליחותה ללא מורא. אני מחזק את עבודת תחנת משטרת בית שמש ובטוח שתמצה את הטיפול במקרה ובמניעת הישנותו.”

השאר תגובה

כתבות אחרונות