האמן המפורסם דני חדד המציא את עצמו מחדש

בית שמש ברוכה באנשים מוכשרים, אך לצערינו – וזה לא סוד – בית שמש היא לא עיר מפרגנת, (ואני לא רוצה להשתמש בביטויים חריפים כמו "בית שמש היא עיר שאוכלת את אמניה") ואם יש לך כישרון מסויים, כדאי שתפתח אותו בכוחות עצמך, ותדאג בעצמך לפירסום חשיפה וכל מה שנגזר מזה. ולא לשכוח את דברי הרמטכ"ל לשעבר בוגי יעלון? "תלך עם נעליים גבוהות… יש נחשים…." אז תשתדל לא להיפגש עם אותם נחשים שיעשו הכל כדי שתדעך.

הילה מועלם

אז האמן, השחקן, המנחה, התקליטן, ושדרן הרדיו לשעבר מר דני חדד החליט להקים אולפן טלוויזיה לבד בעצמו, ודני כמו דני כשהוא מחליט ללכת על משהו הוא עושה את זה בגדול (בע"ה כתבה נרחבת על דני חדד בקרוב). הוא קנה ציוד חדש ומתקדם והתחיל מהיום (ו' 13:00) לשדר את תוכניתו בפייסבוק שנקראת 'שמש באוויר', במתכונתה החדשה, ושלא כמו בתוכניות הקודמות שלו, בתוכנית ה-48 שילב חדד סירטונים בשידור חי אונליין. תוסיפו לזה את קולו המושלם ואת כישרונו בהנחיות תוכניות ומופעים ותקבלו תוכנית מרתקת שכמוה לא ידעה בית שמש.
אנו נוסיף ונאמר שמר דני חדד הוא אביו של הברמן המפורסם כאן בעיר יוסי חדד, כן כן אותו יוסי המפורסם שמצמיד את הפחיות למצחו, אותו יוסי שמגיע לאירועים עם בובת אדמו"ר ועוד בובות, אותו יוסי בעל החנות לפלאפונים ברמה א'. אז אנו צוות "רווח הפקות" מאחלים למר דני חדד המוכשר המון הצלחה בדרכו החדשה, ומקווים שנשמע ממנו רק חדשות טובות (זה תלוי בנו התושבים).
לצפייה בתוכנית ששודרה היום כנסו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב google

כתבות אחרונות

הכתבות הכי נקראות (מתעדכן אוטומטי)