דרמה: חמוה”ע יגאל חדד פורש מהחיים הפוליטיים

היום בצהריים העיר בית שמש הוכתה בתדהמה שעה שחבר מועצת העיר יגאל המכהן בסיעת ש”ס מזה כ-15 שנה הודיע על פרישה מהחיים הפוליטיים.

מערכת החדשות ‘מיטב’ מברכת את אחד מחברי מועצת העיר החשובים, החרוצים והותיקים בעיר בית שמש, הרב יגאל חדד.

חדד פעל רבות למען הציבור הספרדי בעיר הוא כיהן כיו”ר ‘איגוד בני הישיבות’, והוא חתום על האירועים שהתקיימו מפעם לפעם עבור בני התורה בעיר.

חדד הוא אחד מהוותיקים במועצת העיר, הוא כיהן במספר תפקידים בעיר, במגוון תחומים החל מחינוך וכלה בתרבות.

אנו מברכים אותו שיצליח בכל אשר יפנה. העיר בית שמש תזכור אותו תמיד כאחד מעמודי התווך של העיר.

זו ההודעה שחמוה”ע יגאל חדד פרסם הצהריים: “בשיחה שקיימתי עם יו”ר התנועה הרב אריה דרעי, הצגתי בפניו את בקשתי שלא להשתלב ברשימת ש”ס למועצת העיר בבחירות הקרובות, כדי לפנות מקום לכוחות חדשים. בכוונתי לרתום את כל כוחי וניסיוני להצלחתו של ידידי הרב משה אבוטבול לראשות העיר בית שמש ולהצלחת תנועת ש”ס בעיר.

יו”ר ש”ס הרב דרעי הודה לי בחום על 15 שנות עשייה כחבר המועצה בתפקידים שונים, על ‘איגוד בני הישיבות’ שהקמתי בעיר המונה למעלה מאלף בחורים, ועל הפעילות הרבה למען עולם התורה והחינוך בעיר. אמשיך להיות חייל נאמן של תנועת ש”ס ולפעול למענה בכל התחומים.


שורה ארוכה של פוליטיקאים הביעו צער על פרישתו מהחיים הפוליטיים, ומברו למערכת החדשות מיטב את ההודעות הבאות:

את התגובה הראשונה קבלנו ממ”מ וסגרה”ע משה שטרית:

הצטערתי לשמוע על פרישתו של חבר המועצה יגאל חדד. חדד, חבר מועצה ותיק ומסור של סיעת ש”ס, ייצג נאמנה את ציבור בוחריו. שירתנו יחד עשור וחייב לציין שהמיוחד ביגאל זה הסגנון שלו: תמיד בנעימות, תמיד בסבר פנים יפות, אומר דברים קשים כשצריך אבל שומר על סגנון מכובד.

בהחלט חבל למליאה שלא נראה אותו ב-5 השנים הבאות. אני מאחל הרבה הצלחה ליגאל בכל אשר יבחר ללכת.

משה שטרית עם יגאל חדד בחתונת בתו

רה״ע ד״ר עליזה בלוך:

״הצטערתי לשמוע על פרישתו של הרב יגאל חדד ממועצת העיר. יגאל היה נציג ציבור ישר דרך ונקי כפיים שפעל לטובת ציבור שולחיו באמונה ובמסירות. היה לי הכבוד לעבוד מולו ולראות את הנחישות בה דאג לקדם את צרכי התושבים ואני מאחלת לו הצלחה גדולה בכל אשר יפנה.״


חמוה”ע ישעיה וייסמן:

אני מברך את יגאל חדד בהצלחה עצומה בהמשך הדרך. בטוחני שהוא יצליח בכל אשר יפנה וילך. אני מוקיר לו תודה על שיתוף הפעולה לאורך כל הקדנציה, על העמידה האיתנה למען צורכי הדת ועבור צורכי תושבי העיר בית שמש.

לצד חברותו בסיעת ש״ס והפעילות החשובה למען קהילות עדות המזרח בעיר, הוא גם סייע באופן אישי לקהילת בעלזא ולשאר הקהילות בעיר. צר לי שדמות כה חשובה להתפתחות העיר ולשגשוגה, החליטה לא להמשיך לקדנציה נוספת.

במרכז ישעיה וייסמן עם יגאל חדד

חמוה”ע אברהם פרנקל:

“הצטערתי לשמוע על הודעתו של הרב חדד, יגאל ידיד ותיק ושותף לדרך בפעילות הציבורית בעיר בית שמש. כחבר דירקטוריון בחברה הכלכלית זכינו לעבוד יחד ולקדם פרויקטים רבים למען התושבים.

הזדמנות להודות ולהלל על שנים של עבודה קשה ומסורה עבור הציבור ולפיתוח וקידום העיר בית שמש.

אני רוצה לאחל להרב יגאל המשך ברכה והצלחה בכל מעשה ידיו ובכל אשר יפנה בס”ד יצליח דרכו.”

מימין וייסמן שטרית חדד ופרנקל. במרכז יגאל חדד במליאת מועצת העיר. משמאל חדד במטה הבחירות של ש"ס.

השאר תגובה

כתבות אחרונות