דרמה בבית שמש! יוחנן מאלי ראש לשכתה של עליזה בלוך פורש מתפקידו

דרמה ענקית טלטלה היום את בית שמש, מי שהיה ראש לשכתה של ראש העיר עליזה בלוך ונאמן ביתה יוחנן מאלי פורש מתפקידו.

בכירים רבים פרשו בעירייה עד היום, ואם נמנה אותם הזמן יכלה והמה לא יכלו, יש שיאמרו שלעבוד תחת ראש העיר עליזה בלוך הוא בלתי אפשרי, העבודה קשה ותובענית, עבודה מסביב לשעון.

עזיבתו של יוחנן מאלי כואבת במיוחד ולא רק מפני שזו הפרישה הראשונה מלשכת ראש העיר אלא משום שיוחנן הוא המוציא והמביא, על פיו ישק דבר, יוחנן מאלי היה נאמן ביתה של ד”ר בלוך, ועכשיו כולם יכולים להצביע ולומר: “מה שחשבנו עד עכשיו זה נכון”, אפילו כוסו של יוחנן מאלי כבר גדשה.

להזכירכם יוחנן מאלי הוא שני בכוחו בבית שמש אחרי ראש העיר ד”ר עליזה בלוך, ונחשב לאיש סודה ואמונה. אם שוחחת איתו, וסיכמת עמו דברים, סיכמת עם ראש העיר. אדם מוערך מקצועי, ממעיט לדבר, מעשיו מרובים מחכמתו, ומסור לבית שמש מבקר ועד חצות ליל.

אם כן מדוע יוחנן מאלי פרש? יודע ח”ן לחש לי כי מצבה של הקואליציה הפך לבלתי נסבל, ראש העיר עליזה בלוך שולחת אותו לומר להוא ככה ולזה אחרת, נמאס לו לשקר ולתמרן, שמישהו אחר יעשה את העבודה הזאת.

אנו עומדים בימים לא פשוטים, תקציב העירייה לשנת 2021 טרם אושר ולא בכדי, הסיעות דורשות שד”ר בלוך תכבד את ההסכמים הקואליציונים שחתמה עמם, ולדבריהם היא אינה מקיימת אותם. למשל דגל התורה רוצים שהיא תתן להם מנ”דים עבור מוסדות הלימוד שלהם, תקציב לתרבות לפי מפתח סיעתי ועוד.

סגנית ראש העיר רינה הלונדר רוצה שראש העיר ד”ר בלוך תכבד את ההסכם ישן תמורת חדש ברמה א’ וגם את הבטחתה בהסכם הקואליציוני שנותן את ראשות המועצה הדתית לבית היהודי, אך מה לעשות שד”ר בלוך נתנה את המועצה הדתית גם לש”ס… כנראה גם בשביל יוחנן התימרונים הללו הם כבר יותר מידי.

שאלת השאלות היא מי יחליף אותו? אנו לא יודעים, אך בהכירנו את יוחנן מאלי, הוא לא יעזוב בטרם ימצא מחליף ראוי במקומו.

אנו מברכים את יוחנן מאלי שיצליח בכל אשר יפנה, ומי יודע אולי הוא עוד ישוב בתחפושת כזו או אחרת.

גלריית תמונות של יוחנן מאלי

השאר תגובה

כתבות אחרונות