דוד וקנין הפיק מופע שישי שמח

מנהל מחלקת מורשת ישראל מר דוד וקנין הפיק מופע שישי שמח במסגרת חגיגות ה-70 לבית שמש בהנחייתו של ירון אילן בהשתתפות ראש העיר עליזה בלוך, זמרים ונגנים. | המופע שודר בשידור ישיר בערוץ 24.

לאחר שאחראי מורשת ישראל דוד וקנין אירגן משאית השמחה בכל ימי החנוכה, הוא יצא במופע מיוחד של שישי שמח עם ירון אילן ששודר בערוץ 24, המופע נחגג במסגרת חגיגות ה-70 לבית שמש, וארך כ-4 שעות שידור חי מאולפנת גילה שברמת בית שמש א’.

התוכנית שודרה בשידור חי בהנחייתו של ירון אילן אשר לא הפסיק לשבח את העיר בית שמש שצמחה בשנות ה-50 ממעברה לעיר ואם בישראל.

בתוכנית התארחו אומנים רבים והיא נחלקה לשלשה חלקים. בחלקה הראשון של התוכנית היתה מוזיקה מרוקאית אסלית עם ליאור אלמליח, מיכאל פרץ ועמי אבו, ששרו וניגנו במשך שעה וחצי חאפלה מרוקאית.

בחלקה השני שרו שלש זמרות מוזיקה ים תיכוניות. בחלקה השלישי שרו קבוצת זמרים שירי נוסטלגיה ים תיכונית.

כמו כן הופיע הבחור בנימין אצרף.

עוד התארחו בתוכנית ראש העיר בית שמש ד”ר עליזה בלוך שדיברה בארוכה אודות העיר, כמו כן היא שיבחה את ממשלת ישראל על המאמץ הגדול שעשתה בכדי  להביא לארץ חיסונים נגד נגיף הקורונה.

חבר מועצת העיר וממונה על מחלקת מורשת ישראל אלישיב גוטמן ששיבח בדבריו את כל הנעשה בעיר ב-70 שנות קיומה, ותיבל את דבריו בדברי תורה על פרשת השבוע.

בצוות ההפקה השתתפו 25 אנשים שכלל נגנים צלמים ואנשי סאונד.

מאחרי ההפקה הגדולה, המדהימה והמוצלחת הזאת אירגן מנהל מורשת מחלקת ישראל וממונה הרכש מר דוד וקנין, ששמו הגיע למרחקים בהפקת אירועים גדולים מהסוג הזה. ועל אף שאירגן את האירוע בעשר אצבעותיו הוא לא חסך את פיו מלהודות לבעלי האכסניה שעלי תורה ואולפנה גילה, על האולם שנתנו ללא תמורה עבור חגיגות ה-70 לבית שמש. ראש העיר ד”ר עליזה בלוך, אלישיב גוטמן ממונה על המחלקה למורשת ישראל, מנכ”ל העירייה איתמר ברטוב, מנהל אגף חירום וביטחון צחי אלימלך וצוותו, ליו”ר מנהל תפעול דודו ג’מו, פיצה אט בית שמש, לפי וחי איבגי  בית שמש, לאסתר חביב על עיצוב וסידור הפירות, ואחרון חביב ומיוחד הילד שלא מפסיק להפתיע, ראש וראשון לכל מקום הזקוק לעזרה וסיוע מאיר וקנין (בנו של דוד).

כתבות אחרונות