גוהרי השקעות תבנה מרכז מסחרי ראשון בשכונת נווה שמיר בבית שמש

הדמייה הפרויקט של גוהרי השקעות בבית שמש קרדיט הדמיה סטודיו 84

גוהרי השקעות קיבלה היתר בנייה למרכז המסחרי הראשון שיוקם בשכונת נווה-שמיר בבית שמש. המרכז המסחרי יכלול קומת מסחר ושתי קומות תעסוקה, ויפתח את שעריו לציבור בעוד כשנה וחצי; היקף ההשקעה בפרויקט נאמד בכ-45 מיליון ₪.


חברת גוהרי השקעות, שבבעלות אנשי העסקים יוסף גוהרי ודוד אפריאט, צפויה להתחיל בקרוב את בניית המרכז המסחרי הראשון בשכונת נווה-שמיר בבית-שמש, זאת לאחר שהתקבל היתר בנייה להקמת המבנה מאת הוועדה-המקומית. המרכז המסחרי, שתוכנן ע”י משרד האדריכלים פרימוביץ’-בס, יוקם על קרקע בשטח של כ-2 דונם ויכלול בסה”כ 4,500 מ”ר בנוי בשלוש קומות מעל מרתף חניה תת-קרקעי. בקומה הראשונה ישווקו שטחי מסחר להשכרה, ובשתי הקומות העליונות ישווקו להשכרה שטחי משרדים המותאמים לבעלי מקצועות חופשיים, מרפאות ושירותים נוספים לתושבי השכונה החדשה. בגג המבנה מתוכנן Roof-Top בשטח של כ-450 מ”ר אשר צופה מזרחה לנוף הרי ירושלים ועמק האלה, ועתיד לשמש לעריכת אירועים פתוחים תחת כיפת השמיים. המרכז המסחרי צפוי להישאר בבעלות החברה תחת זרוע הנכסים המניבים, והיקף ההשקעה המוערך בפרויקט הנו כ-45 מיליון ₪.

שכונת “נווה שמיר” (רמה ה) היא שכונה חדשה בבית שמש, שתכלול עם השלמתה כ-3,000 יח”ד בקירוב. השכונה ממוקמת בחלקה הדרום מזרחי של העיר בית שמש, ומשקיפה על עמק האלה וסמוכה לגן הלאומי בית-נטיף. השכונה תכלול מוסדות ציבור וחינוך, פארקים, גני-שעשועים וקאנטרי קלאב.

אלירן דדון סמנכל גוהרי השקעות צילום: ארן דולב

עו”ד אלירן דדון, סמנכ”ל החברה, ציין כי שכונת נווה שמיר היא שכונה חדשה ומשמעותית בבית-שמש המתפתחת, עם תמהיל אוכלוסייה מגוון. השכונה תוכננה להיות עצמאית ולכן כוללת את כלל השירותים הנדרשים לתושביה, והחלה להתאכלס בעת האחרונה. אנחנו שמחים להיות החלוצים לבנות ולהקים את המרכז המסחרי הראשון בשכונה, ומצפים להתחיל ולהשלים את הבנייה בהצלחה ובהקדם. במקביל אנו מתחילים את שיווק השטחים המסחריים ושטחי התעסוקה, ובכוונתו לייצר תמהיל מסחר ותעסוקה רבגוני שיענה על צרכי השכונה המתפתחת.

התקופה העסקית המאתגרת שבה אנו נמצאים מוכיחה לנו שוב, היום יותר מתמיד, כמה חשוב שלחברה יזמית יהיה גם זרם הכנסות משמעותי, יציב וקבוע, שיאפשר לחברה להמשיך לרכוש, לבנות ולפעול בענף הנדל”ן בתנאי ריבית גבוהה שמאיימת לשתק את הכלכלה, וגם כאשר קצב השיווקים והמכירות נבלם כמעט לחלוטין בעקבות השפעתם של תהליכים מאקרו-כלכליים במשק ובעולם.

פרויקט נווה שמיר בבית שמש, כמו גם מרכזים מסחריים ולוגיסטיים אחרים שהחברה יוזמת ומקימה כיום באזורים שונים בארץ, נועד לחזק את זרוע הנדל”ן המניב של החברה, ולמסד את איתנותה הפיננסית לדורות קדימה.

תגובה אחת

השאר תגובה

כתבות אחרונות