בשורה טובה לשוחרי הספורט: פארק נינג’ה מרהיב ביופיו נבנה ברמת בית שמש א’

בשורה טובה לשוחרי הספורט בבית שמש, בקרוב יושלמו העבודות ויוקם בבית שמש פארק הנינג’ה, הפארק מרהיב ביופיו וממוקם בגינה שמתחת לרחוב היוקרתי ‘יעלה’.

את רוב הכסף גייסה ראש העיר ד”ר עליזה בלוך ממפעל הפיס, מדובר בסכום לא מבוטל הנאמד בכ-240,000 שקלים, מפעל הפייס העביר כבר את התשלום הראשון כאשר את התשלום הסופי יעביר כאשר תושלם מלאכת הבנייה כולל הצללה.

פארק הנינג’ה החדש מחליף את מתקני הכושר הישנים שהיו שם קודם לכן, אשר חלקם יצאו מכלל פעולה.

הפארק, לפני ואחרי.

הכניסה לפארק עוטפת בתוכה מספר כללים וכדאי להתייחס אליהם ברצינות. ראשית הכניסה מותרת רק לאלו שמעל גיל 14, בנוסף חל איסור מוחלט לשני אנשים להתעמל במתקן אחד. הפעילות מותרת רק לאנשים בריאים. חייבים להקפיד על הפסקה של דקה וחצי בין תרגיל לתרגיל, זהו זמן החזרה המשוער למצב דופק רגיל. ההתעמלות היא עם נעליים בלבד, וחובה לבצע חימום לפני התרגילים.

בפארק ישנם 8 מתקנים בעל דרגת קושי קשה:

1. סטפר – מדרגות, המטרה לקפוץ ממדרגה למדרגה עד לסיום המכשול במלואו.

2. גשר בורמזי – עוברים מאלמנט לאלמנט תוך כדי אחיזה בידיים.

3. דלתות גבינה – דלתות מחוררות, המטרה היא לעבור מצד לצד בדרך לדלת הבאה.

4. גלגל מסתובב – אוחזים בגלגל הניצב לו ממעל, מאזנים את הגוף ועוברים לגלגל הבא.

5. מעבר מעורב – נתלים עם יד אחת על אלמנט מסויים, וכך עוברים מאלמנט לאלמנט תוך כדי ייצוב הגוף.

6. קורה מרחפת – הליכה על קורה תוך כדי אחיזה בשרשראות.

7. גל תנופה – עמידה מול האלמנט הראשון, אחיזה בשתי ידיים וייצוב הגוף, ובכך עוברים לאלמנט הבא בשיטת יד רודפת יד, עד לסיום המכשול.

8. קיר סיום – ריצה לכיוון הקיר המקומר תוך כדי תנופה, וטיפוס עליו עד לגובה 4.20 מ’, שם יש להיאחז עם הידיים ואז עלו לרמפה העליונה, ואז החליקו למטה בעזרת מוט כבאים.

לבינתיים עד שמלאכת הבנייה תושלם ישנם ילדים מתחת לגיל 14 הנכנסים לפארק, לא פעם הזמינו להם משטרה, הורים, שימרו על ילדכם!

עם הבשורה הטובה מגיעה גם אכזבה קטנה, הפארק אינו יכול להכיל יותר מ-8 אנשים בו זמנית וגם אם יצפצפו על הכללים ויעלו שני אנשים על מתקן אחד עדיין המקום אינו יכול להכיל יותר מ-16 אנשים, עיריית בית שמש שוקדת בימים אלו על תכנון פארק נוסף ברחוב עין גדי.

נציין שביום שישי האחרון עברו משגיחי העירוב וגילו כי קיים מתחת לעירוב גדר השייכת לפארק, דבר הפוסל את העירוב, ומיד הם פירקו את הגדר.

כאן המקום להודות לראש העיר ד”ר עליזה בלוך על היוזמה וגיוס הכספים לטובת העיר בית שמש.

המסלול בהחלט מאתגר ומעניין, פארק הנינג’ה מביא רעננות וחידוש לבית שמש, נותן חשק להתעמל, השאר תלוי אך ורק בכח ההתמדה והרצון שלכם, בהצלחה אריות!!!

פארק הנינג'ה החדש ברמת בית שמש

השאר תגובה

כתבות אחרונות