יוסי גמליאל
התקליטן עובדיה גבריאלי ורחמים תורג'מן

"יישר כח לאנשי החסד שדאגו לאירוע"

בית שמש היא עיר של חסד, בכל מקום שתלכו תראו אירגוני חסד, כגון עזרת אחים, קופה של צדקה ועוד, הדואגים למשפחות נזקקות, משפחות חולים, משפחות לילדים בעלי צרכים מיוחדים ועוד. אך את החסד הקיים בבית שמש ניתן לראות גם אצל אנשים בודדים ולא רק באירגונים.
הערב היתה אמורה להתקיים שמחת בר מצוה של הבחור נתן זגורי, אך מכיוון שהוא נחשף בכיתה לחולה קורונה, הוא וכיתתו נכנסו לבידוד, והבחור עמד בפני שוקת שבורה, אך לא לזמן רב, בית שמש כבר אמרנו?
-פרסומת-

תמונות מבר המצוה

דוד החתן – רחמים תורג'מן – חשב כיצד לשמח אותו, והחליט לארגן מסיבה מתחת למרפסת ביתו. וכדי לגייס תקליטן הלה פנה לתקליטן המפורסם משמחת המרפסות 'עובדיה גבריאלי' שהגיע עם כל הציוד על מנת לשמח את החתן ומשפחתו, אלא שכל האירגון המורכב הזה לא היה יכול להתקיים מבלי שיקבלו אור ירוק מהעירייה וממשטרת ישראל, ולכך דאג איש החסד הרב יוסי גמליאל, שכיתת את רגליו על מנת להסדיר את כל האישורים הנדרשים.
בית שמש בהחלט יכולה לזקוף קומתה ולומר בגאווה אנו דואגים לכל אחד ואחד. יישר כח לכל העוסקים בצורכי ציבור באמונה.

כתבות דומות

שמות הרחובות בנוה שמיר יהיו ציוניים

היום התכנסו 12 חברי ועדת השמות בראשותו של חבר מועצת העיר אלי פרץ, בינהם מ"מ וסגרה"ע משה שטרית, חבר מועצת העיר הרב יוסי גולדהירש (דגל

סגר על עירי!!! מה פתוח ומה סגור?

האם קניון ביג פאשן פתוח או סגור? אלו חנויות פתוחות ואלו סגורות? יצאנו לקניון ביג החדש, שקיבל מבט של קניון רפאים, פשוט הקניון ריק מאדם,