בפיגוע הירי בעלי נרצח עופר פיירמן תושב בית שמש לשעבר

בפיגוע האכזרי שבוצע בתחנת הדלק בעלי ע”י שני מחבלים נרצחו 4 ישראלים ביניהם תושב בית שמש לשעבר עופר פיירמן, שכנו לשעבר חמוה”ע הרב יוסי גולדהירש: פיירמן גידל משפחה למופת והיה איש חסד ברמ”ח איבריו. | סגן שר החקלאות הרב משה אבוטבול: חייבים להכות במעוזי הטרור בעוצמה ובאגרוף ברזל.


כל מדינת ישראל הזדעזעה מהפיגוע האכזרי שבוצע בתחנת הדלק בעלי, כאשר שני מחבלים פעילי חמאס שריצו עונש מאסר בישראל ושוחררו נכנסו לעלי וירו בשומר הכניסה, לאחר מכן נסעו לתחנת הדלק וירו לתוך מסעדת ‘חומוס אליהו’, הירי המשיך לתוך התחנה שם ירו המחבלים לעברם של אנשים שצעדו לכיוון היציאה. סה”כ נרצחו 4 ישראלים ו-4 נפצעו. המחבלים נהרגו.
ההרוגים הם: אלישע אנטמן (18) ועופר פיירמן (63) שניהם תושבי עלי, הראל מסעוד (21) תושב יד בנימין ונחמן שמואל מורדוף (17) תושב אחיה.
הנרצח עופר פיירמן הי”ד היה גר בעבר ברחוב נחל מיכה 15 והתגורר בסמיכות לחבר מועצת העיר מסיעת דגל התורה הרב יוסי גולדהירש.

הרב גולדהירש מספר עליו: מדובר באדם משכמו ומעלה, הוא היה מתחזק לנו את הספסלים שהעירייה הזניחה ברחוב, וגם את הגינה הציבורית.
פיירמן היה מארגן תמיד את הכיבוד באסיפות של הועד, והיה כמין יושב ראש ועד הרחוב.
פיירמן גידל משפחה למופת והיה איש חסד ברמ”ח איבריו, תמיד נתן בחיוך ובאהבה גדולה, ללא קשר להשתייכותך למגזר חרדי או כיפה סרוגה.
ישבתי איתו שעות רבות בביתו, וגיליתי איש נדיר בעל לב ענק.
כשעזב את השכונה כל הרחוב הרגיש כאילו אחד מבני המשפחה שלו עזב.
כואב הלב על לכתו…. חבל על דאבדין. יהי זכרו ברוך.

סגן שר החקלאות ח”כ משה אבוטבול בתגובה לפיגוע הקשה בעלי:
“הלב נקרע לראות את הפיגוע הרצחני בעלי, בו נרצחו אזרחים רק בשל היותם יהודים. אני שולח תנחומים למשפחות ההרוגים, אני קורא להתפלל להחלמת הפצועים, ומחזק את ידי כוחות הביטחון וצה”ל בפעילותם אחר המחבלים.
אנו חייבים להכות בעוצמה באגרוף ברזל במעוזי הטרור בצפון השומרון שמרים שוב את הראש. ובכך להשיב את השקט במהרה לתושבי ישראל”.

השאר תגובה

כתבות אחרונות