היום התראיינו לדפנה ליאל בתוכנית 'חמש עם רפי רשף', לאחר שהתקיפה ברח' חזון איש עוררה הדים רבים בארץ בכלל ובבית שמש בפרט.
רבים התקשרו אלינו לעודד לתמוך ובעיקר להזדהות עם מעשינו, בראשם חה"כ הרב משה אבוטבול, ראש העיר ד"ר עליזה בלוך, סגן ומ"מ ראש העיר משה שטרית, סגנית ראש העיר רינה הולנדר, יו"ר זק"א יהודה משי זהב, סגרה"ע לשעבר שמוליק גרינברג, עוה"ד יואב ללום ועוד. 
תושבי שכונת 'נחלה ומנוחה' צריכים לדעת שאנו לא נגדם, אלא איתם. המעשה שעשינו היה למענם, לטובתם ולטובת בית שמש כולם. הם לא צריכים להאזין לקיצוניים שמסיתים אותם לעשות מעשים שמזיקים לבריאותם.
אחד מחברי המועצה החרדים אמר לנו שאנו חיפשנו אייטם, "ולא היא", אנו תכננו ללכת משם בשקט ולדווח למשטרה, אך היה שם אדם שלא נתן לנו לזוז, הוא חסם אותנו בגופו וקרא לאנשים נוספים להקיף את הרכב, ולנו לא נותרה ברירה אלא להישאר במקום, משחשנו בסכנה הזעקנו את המשטרה, והם באו לחלצינו. תודה רבה למשטרת ישראל. תודה לרפ"ק איתי ליכטנטל, ותודה לK.B.H שצילם ותיעד.

כתבות דומות

שמות הרחובות בנוה שמיר יהיו ציוניים

היום התכנסו 12 חברי ועדת השמות בראשותו של חבר מועצת העיר אלי פרץ, בינהם מ"מ וסגרה"ע משה שטרית, חבר מועצת העיר הרב יוסי גולדהירש (דגל

סגר על עירי!!! מה פתוח ומה סגור?

האם קניון ביג פאשן פתוח או סגור? אלו חנויות פתוחות ואלו סגורות? יצאנו לקניון ביג החדש, שקיבל מבט של קניון רפאים, פשוט הקניון ריק מאדם,