בית שמש מככבת בתקשורת הארצית

מאז שראש העיר עליזה בלוך הטילה את הפצצה הפוליטית בבית שמש, התקשורת הארצית עטה על חברי מועצת העיר, והללו נידבו לה ראיונות מראש העיר עליזה בלוך ועד רא העיר לשעבר חה”כ משה אבוטבול שהתראיין לבצלאל קהאן ולרונן כץ, מסגרה”ע משה שטרית ועד סגרה”ע הרב שמעון גולדברג. שיאן הראיונות היה חמה”ע הרב שלמה ברילנט.

משה אבוטבול בראיון לבצלאל קהאן
עליזה בלוך ושלמה ברילנט ברדיו מורשת
ברילנט גולדברג ושטרית בראיון לקול חי
עליזה בלוך בראיון לקול ברמה
משה אבוטבול בקול ברמה עם רונן כץ
ישראל סילברסטין אצל גלסנר
שלמה ברילנט ברדיו קול ברמה
הרב חיים זמורה בראיון לקו החרדי

חבר הכנסת הרב משה אבוטבול אמר בראיון לרדיו ‘קול חי’: “בזמנו, נתתי לראש העיר בית שמש עליזה בלוך טיפים להתמודדות עם משברים, אך היא לא ניצלה זאת. בימים האחרונים היא רצתה לקבוע איתי פגישה אך לצערי לא הצלחנו לתאם.”

חבר מועצת העיר בית שמש הרב שלמה ברילנט אמר בראיון לזיגמן ושוומנפלד ב’שניים הפוך’: “ראש העיר עליזה בלוך חושבת שתחת מסך עשן של מילים יפות אפשר להפר סיכומים. כל הסיעות נתנו צ’אנס לשלום אבל היא הביאה החלטות בלי לתאם עם ראשי הסיעות. ביקשנו ישיבה שלא מן המניין, נביא הצעות לטובת העיר ונמשיך לקדם את העיר ולא את האג’נדה הפרטית של ראש העיר”

חבר מועצת העיר בית שמש הרב שלמה ברילנט ברדיו קול ברמה: יש לנו ראש עיר שפעם אחר פעם לא עומדת בסיכומים, ובמקום הבטחות אנחנו מקבלים מילים יפות.

אנו נבחרנו כדי לייצג את עמדותינו ולא לעשות את מה שהיא רוצה. לצערינו הרב, לאחר שהגענו עימה בישיבת מליאה הקודמת שנערכה לפני חודש להבנות, היא הפרה אותם כעבור חמש דק’, סיכמנו איתה שעד שלא תגיע רשימה מסודרת של מוסדות הלימוד שיזכו לתב”ר של 5 מיליון הנושא לא יעלה להצבעה וראה זה פלא, היא העלתה את התב”ר להצבעה, וכמובן זה נפל. במליאה האחרונה שהתקיימה ביום רביעי האחרון היא העלתה שוב את התב”רים, קיבלנו רשימה (שיש הטוענים שאינה מחייבת) של 90 קרוואנים ע”ס 8 מיליון שקל, הרי כולנו יודעים שעלותם של 90 קרוואנים גבוהה הרבה יותר.

המראיין שאל אותו מדוע בחודש שעבר לאחר שראש העיר הפרה את ההסכם לא פרשתם? ברילנט: נתנו צ’אנס לשלום, כעת אנחנו מתכוונים לקדם הלאה את העיר ואנו ביקשנו בקשה לקיים ישיבה שלא מן המניין. ואם צריך נקדם את העיר גם מהאופוזיציה.

השאר תגובה

כתבות אחרונות