בית הסתדרות המורים הוקם בעיר בית שמש

היום נחנכה שלוחת הסתדרות המורים בעיר בית שמש, הסתדרות המורים הוא האיגוד המקצועי הוותיק והגדול ביותר בישראל.

הטקס התקיים במעמד יו”ר הסתדרות המורים יפה בן דוד, ראש העיר ד”ר עליזה בלוך, יו”ר מינהל חינוך הגב’ שרי דרור, נציגי הסתדרות המורים: מוטי סאמט, חיים חדד ונציגי המורים הותקים בעיר: יאיר נעמת, יפה שוקרון, אלי בן לולו, צבי נעמת, לאה ויגדרוביץ, מרים פורת וציון סולטן. הבית יפעל בבית הספר לוין.

מזכ”לית הארגון היא הגב’ יפה בן דוד אשר נבחרה לתפקיד בשנת 2017 והיא האשה הראשונה שנבחרה לעמוד בראש הסתדרות המורים מאז הקמתה.

לאחר הטקס הודיע סגן מזכ”לית הסתדרות המורים ויו”ר סניף ירושלים מוטי סמט על התפטרותו.

יפה בן דוד יו”ר הסתדרות המורים: “עליזה תודה לך על העשייה בכלל ועל העשייה החינוכית בפרט. בית שמש התברכה בעובדי הוראה איכותיים שתלך ותתפתח. ראינו צורך לתת מענה בסניף בבית שמש למורים פה ולכן אנחנו פה. אין לי ספק שהסניף יהיה בית מכיל. אנחנו לא מקימים הרבה שלוחות אלא היכן שאנחנו חושבים שיש צורך. עובדי הוראה דווקא בתקופה הזאת הוכיחו כמה הם חשובים לחוסן שלנו כחברה. עובדי ההוראה שמרו על המצב הריגשי וזה הדבר החשוב ביותר בתקופה זו. המורים השקיעו. מעמד המורה התחזק בימים אלו. עובדי הוראה היו שליחי קודש בימים אלו. המורים הם גילו משפחות במצוקה. כולנו יחד נעשה ונצליח”

ראש עיריית בית שמש ד”ר עליזה בלוך: “אני כראש עיר קיבלתי מערכת חינוך מצויינת. הבקשה שלי להזמין את ותיקי מערכת החינוך לטקס היום היא כי אני רוצה לומר לכם תודה. הקמת השלוחה כאן היא אמירה שפסקנו להיות עיר קטנה. אנחנו ניתן כאן שירות למורים. אני רוצה להגיד למורים כאן זה הבית שלכם. המפגש הזה היום הוא הצדעה למורים. בית בליבה של העיר בית שמש. בית שבו יוצרים, חושבים ועושים. אין לי ספק יפה שאת תביאי לכאן את כולם לראות מה זה סניף מוצלח.”

טקס חניכת הסתדרות המורים

השאר תגובה

כתבות אחרונות