ביקור פתע של ראש העיר בחמ"ל העירייה

היום נערך ביקור פתע של ראש העיר עליזה בלוך בחמ"ל העירייה (בבור): "אני מרוצה שישנם שתי שכונות שהפכו לצהובות". ד"ר בלוך נפגשה עם עובדי החמ"ל שמעה מהם סקירות, לאחר מכן נפגשה עם אל"מ עמית בר מפיקוד העורף, וערכה שיחות טלפוניות עם מספר חולים מאומתים מהעיר בית שמש.

שתי קומות מתחת לבית המשפט בבית שמש ממוקם לו החמ"ל של העירייה, במשך כארבעה חודשים מנותבות לשם הודעות בזמן אמת על חולים מאומתים מהעיר בית שמש, מנהל החמ"ל הוא איציק קניזו שבימים כתיקונם הוא מנהל אירועים, אך בימות הקורונה כל האירועים כמעט התבטלו, וקניזו ממלא את משבצת מנהל החמ"ל.

מסביבו מוקפים כעשרים עובדים בינהם שלי בן שמחון  – מזכירת אגף הבטחון, נערים בשנת השירות, ועוד עובדים שביחד עושים עבודת קודש. הם יוצרים קשר עם החולים ומסייעים להם להתפנות לא שצריך.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב google
הילה מועלם

היום ביקרה ראש העיר בלווית מזכירתה האישית ענת זריהן ויועץ התקשורת רפי פרלשטיין במפתיע בחמ"ל העירייה – המכונה "הבור" – ושם פגשה את הצוות שעומל יומם ולילה למען חולי הקורונה בבית שמש ועוקב מקרוב אחר הנתונים.

ראש העיר התעדכנה בנתונים ושמחה לראות שישנם שכונות בבית שמש שיצאו מהגדרת "שכונה אדומה"  ל"שכונה צהובה" כדוגמת שכונת הסביון ורמת אברהם.

משם התקשרה ראש העיר למספר חולי קורונה ושאלה לשלומם, וביררה אם הם זקוקים לסיוע.

אחרי השיחות ישבה ראש העיר עם מנהל החמ"ל איציק קניזו וקיבלה ממנו תידרוך על הקשיים העומדים בפניהם ואת דרכי הטיפול שלהם בחולים.

בפני עובדי החמ"ל ניצבים אתגרים לא מעטים, ישנם כאלו המסרבים לקבל סיוע או לשתף פעולה, ישנם כאלו שהטלפון והכתובות לא נכונים, אך הם עובדים ביעילות רבה, ומנצלים את האינטרנט כך שיוכלו לעבוד גם מהבית.

בסוף הביקור פגשה ראש העיר את אל"מ עמית בר, ודנה עמו בשאלה כיצד להפוך את בית שמש מעיר אדומה לעיר צהובה.

כתבות אחרונות

אגף הגבייה עיריית בית שמש

הנחה בארנונה – מידע חשוב

אודות לפעילותו של הרב *ישראל סילברסטין* ניתן להגיש בקשה להנחה בארנונה שתחול רטרואקטיבית מתחילת השנה

הכתבות הכי נקראות (מתעדכן אוטומטי)