מוצ"ש י"ב כסליו תשפ"א 28-11-2020

בבית שמש החל מבצע נקיון המרכזים המסחריים

מינהל תפעול בבית שמש בראשותו של דודו ג'מו החל לאחרונה במבצע 'נקיון המרכזים המסחריים' כחלק ממדיניות ראש העיר ד"ר עליזה בלוך השואפת ל'בית שמש נקייה'. בנוסף בקרוב העירייה תטיל קנס בגובה 475 לתולי המודעות במקומות שאינם מוסדרים.

לאחר יום הניקיון שנערך בבית שמש לפני כשבועיים, קיבלו בעירייה תיאבון והחליטו לנקות את המרכזים המסחריים. בעבר נקיון המרכזים המסחריים היה מתבצע לעתים רחוקות עקב העלות הגבוהה בשכירת קבלן חיצוני, אך כעת לאחר שהעירייה רכשה את מכשיר הגרניק, נקיון המרכזים המסחריים הוא ללא עלות, והוא מתבצע על ידי הקבלן החיצוני שבלאו הכי מועסק על ידי העירייה.

אז אמנם לא כל יום פורים אבל תתחילו להתרגל "כל יום פסח" וכשארזי אלי שומע את צמד האותיות פ' ס' ח' הוא לוקח אותם למחוזות שמים וסבון אינם זרים להם, הוא לוקח אותם למחוזות שבית שמש לא ידעה כמותם עוד מהזמן שבדלי היה חור.

אז היום אגף שפ"ע ניקה את המרכז המסחרי ברמה ג'. בנוסף המפקח של רמה ג' אלי ארזי הסיר מקירות המרכז המסחרי מודעות של עסקים ואנשים פרטיים. אז בל נשכח: "תליית מודעות על קירות, עמודי חשמל ושאר מקומות שאינם מוסדרים מובילה לכדי קנס בגובה 475 שקלים", הקנס יגיע עד ביתכם.

עיריית בית שמש דואגת למענכם, נא שימרו על בית שמש נקייה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב google

כתבות אחרונות

רכב הצילום אפל מפות

אפל מפות הגיע לבית שמש

תאגיד האלקטרוניקה העולמי אפל יצא בקרוב עם מפות חדשות ומדוייקות, היום רכב הצילום הסתובב בעיר

הכתבות הכי נקראות (מתעדכן אוטומטי)