בבית שמש החל מבצע נקיון המרכזים המסחריים

מינהל תפעול בבית שמש בראשותו של דודו ג’מו החל לאחרונה במבצע ‘נקיון המרכזים המסחריים’ כחלק ממדיניות ראש העיר ד”ר עליזה בלוך השואפת ל’בית שמש נקייה’. בנוסף בקרוב העירייה תטיל קנס בגובה 475 לתולי המודעות במקומות שאינם מוסדרים.

לאחר יום הניקיון שנערך בבית שמש לפני כשבועיים, קיבלו בעירייה תיאבון והחליטו לנקות את המרכזים המסחריים. בעבר נקיון המרכזים המסחריים היה מתבצע לעתים רחוקות עקב העלות הגבוהה בשכירת קבלן חיצוני, אך כעת לאחר שהעירייה רכשה את מכשיר הגרניק, נקיון המרכזים המסחריים הוא ללא עלות, והוא מתבצע על ידי הקבלן החיצוני שבלאו הכי מועסק על ידי העירייה.

הילה מועלם

אז אמנם לא כל יום פורים אבל תתחילו להתרגל “כל יום פסח” וכשארזי אלי שומע את צמד האותיות פ’ ס’ ח’ הוא לוקח אותם למחוזות שמים וסבון אינם זרים להם, הוא לוקח אותם למחוזות שבית שמש לא ידעה כמותם עוד מהזמן שבדלי היה חור.

אז היום אגף שפ”ע ניקה את המרכז המסחרי ברמה ג’. בנוסף המפקח של רמה ג’ אלי ארזי הסיר מקירות המרכז המסחרי מודעות של עסקים ואנשים פרטיים. אז בל נשכח: “תליית מודעות על קירות, עמודי חשמל ושאר מקומות שאינם מוסדרים מובילה לכדי קנס בגובה 475 שקלים”, הקנס יגיע עד ביתכם.

עיריית בית שמש דואגת למענכם, נא שימרו על בית שמש נקייה.

כתבות אחרונות

צביון העיר בית שמש

כיצד תקרא ותשווק השכונה החדשה הסמוכה לרמת אברהם? רמתיים, או רמת אברהם? | גדולי רבני