אריה דרעי נועד עם ראש העיר עליזה בלוך בדירת מסתור

אריה דרעי הגיע היום לביקור בעיר בית שמש כחלק מפרויקט ‘יורדים לשטח’, הוא ביקר במספר מוסדות לימוד השייכים לרשת ‘בני יוסף’, נפגש עם חברי מועצת העיר מתנועת ש”ס, ונועד עם חה”כ משה אבוטבול.

אך מתחת לפני השטח התחוללה דרמה לא קטנה בכלל. לפי הדיווחים שהגיעו אל מערכת ‘רווח הפקות’ חברת הכנסת קטי שטרית (אמו של סגן ראש העיר משה שטרית שפוטר הבקר) שוחחה עם דרעי לבל יפגש עם ראש העיר עליזה בלוך, לפי מה שדווח לנו גם חה”כ משה גפני לא טמן ידו בצלחת ושוחח עם דרעי שיבטל את הפגישה עם ד”ר עליזה בלוך, ואכן הפגישה בוטלה.

לאחר מכן סיכם דרעי עם ראש העיר עליזה בלוך כי יאות להפגש עמה אך לא בשלכתה, שלא ידעו… דקות ספורות לפני הפגישה התראיינה ראש העיר עליזה בלוך לתקשורת ואמרה שהפגישה לא בוטלה בכלל והיא מתקיימת כרגיל, ואכן הפגישה נועדה להיות בביתו של חבר מועצת העיר והמשנה לראש העיר איציק אלמליח, רק בקשו שהעניין ישמר בסוד, ברגע שבקשו שישמר בסוד, חצי בית שמש ידעה מזה.

ראש העיר הגיעה לפגישה עם רכב אחר (של נתי גבאי), תצפיתן עמד לו בגינת הבית בקומה הראשונה ודיווח לבעל הבית שהגיע צלם (כן פתחנו מארב), הוא כעס נורא שדבר הפגישה דלף…. ראש העיר עלתה וכבר ראתה שם את יו”ר ש”ס אריה דרעי הממתין לה.

חבל שהפגישה התקיימה במתכונת כזאת פוחדים לדבר? מי מפחיד אתכם? מה אנחנו ברוסיה? בעיר נורמלית מודיעים לעיתונאים, מזמינים אותם, אולי אפילו יוצאים בהצהרה לתקשורת. אבל מה אני מתלונן? רציתי פגישה ליד הבית קיבלתי ליד הבית.

מה היה תוכנה של הפגישה?

שוחחנו עם מקורבי יו”ר ש”ס הרב אריה דרעי בנוגע לפגישה שקיים עם ראש העיר ד”ר עליזה בלוך והתברר כי השיחה לא הלכה למחוזות שאותם ד”ר בלוך רצתה להוביל, השיחה היתה ‘שיחת נימוסין’ ותו לא.

ראש העיר ניסתה לשדלו כי סיעת ש”ס תלך איתה לקואליציה בטוחה, אך דרעי כמו דרעי אמר: כי אין דבר כזה הליכה אוטומטית, וכל דבר יבחן לגופו, קשה לסובב פוליטיקאי משופשף כמו אריב דרעי. עוד ניסתה ראש העיר לשכנעו, אך דרעי ענה לה, מה את רוצה ממנו? אין לך בכלל רוב.

דרעי קבל בפני ראש העיר על כך שאין מספיק הקצאות עבור מוסדות הספרדים בעיר, נאמר במאמר המוסגר כי אשכנזים ביקשו מספרדים ברמה ד’ שיחתמו להם על הקצאה לבית הכנסת, אחרת לא יקבלו את ילדיהם למוסדות שלהם.

אז איך אתה מסכם את הפגישה, ולאן נושבת הרוח שאלנו את מי שצריך לשאול…. לדעתי כך אמר, פני ש”ס לעבר הגוש.

לא ביקשנו את תגובת דובר העירייה רועי לחמנוביץ’ מאחר ולכל שאלותינו האחרונות הוא סירב לענות בצורה גורפת. כל אחד מבשל את מה שהוא אוכל.

עליזה בלוך מגיעה לפגישה עם רכבו של נתי גבאי

השאר תגובה

כתבות אחרונות