אסתר אדרי ע”ה הובאה אמש למנוחות

כ-1000 אנשים הגיעו אמש (מוצ”ש) לבית העלמין בבית שמש בשעה 22:30 לחלוק כבוד אחרון לאחת מותיקות העיר מרת אסתר אדרי ע”ה אמו של יו”ר סיעת הליכוד בבית שמש שלום אדרי.

המנוחה לא רצתה שיספידו אותה (כעת אפשר להבין מאין נובעת ענוותנותו של שלום אדרי) למען האמת היא אינה זקוקה להספדים או לשירי הלל, היא גידלה משפחה לתפארת, בתנאים קשים, בה גרה עם בעלה וילדיה במעברת הר טוב בטרם קמה העיר בית שמש, ומעשיה מדברים בעד עצמם.

במשך השנים האחרונות היא היתה בקומה, שלום אדרי ואחיו היו מגיעים מעת לעת לבקר ולסעוד אותה.

מפאת סירובה להספדים נמנעו מכובדי העיר שהגיעו לחלוק לה כבוד אחרון להספידה, למעט הנכד ורב נוסף. ראש העיר בית שמש ד”ר עליזה בלוך נכנסה לגברים והספידה, לא ברור האם זו היתה דרישה של שלום אדרי, שהרי היחסים בינהם אינם מהמשופרים שיש, או דרישה של מישהו אחר.

קהל הגברים ליוו את המנוחה אסתר ע”ה לקבורה, לאחר מכן הקהל הרב עבר לנחם את הבנים 14 במספר, את אחי המנוחה ואת הבנות.

בין המשתתפים בהלוויה היו חה”כ קטי שטרית וניר ברקת, ראש העיר ד”ר עליזה בלוך, העיר (לפי סדר הא’ ב’) סגני ראש העיר משה שטרית, רינה הולנדר ושמעון גולדברג, חברי מועצת העיר אברהם פרנקל, איציק אלמליח, אלישיב גוטמן, יגאל חדד, ישראל סילברסטין, מלאכי כי טוב, צבי ווליצקי ושלמה ברילנט.

בנוסף הגיעו רמ”ט ראש העיר נתי גבאי, והרמ”ט לשעבר יוחנן מאלי שאף הסתודדו בינהם (זה הרגע בו אתה רוצה להתיידד עם הזבובים), היועמ”ש מיקי גסטווירט, מנהל המתנ”סים מימון בן חמו, מנהל אגף האירועים איציק קניזו, ויו”ר ועד העובדים וסניף הליכוד בבית שמש ישראל פרץ.

גם פעילי ליכוד רבים הגיעו בינהם ישראל אבוקסיס, משה חבבו, דודו ליברטי  ועוד.

מחשכת הקבר שבו כולם לביתם, מהרהרים על הנפטרת שהיתה אשה חשובה ועכשיו איננה עמנו עוד, זו אבידה גדולה למשפחה בפרט, ולעיר בית שמש בכלל, כאשר עוד אחת מדור המייסדים של העיר בית שמש נפרדת מעמנו כדרך כל האדם. נקווה שכל אחד מאיתנו יקח ממנה משהו.

גלריית תמונות מהלוויתה של המנוחה אסתר אדרי ע"ה

השאר תגובה

כתבות אחרונות