כאלף בחורי ישיבות החברים ב'איגוד בני הישיבות' בבית שמש סיימו מסכתות בבית שמש, בהובלתו ובעידודו של חבר מועצת העיר (ש"ס) הרב יגאל חדד.

בימים כתיקונם היה אמור להתקיים כנס ברוב עם בהשתתפות רבנים כפי שהרב יגאל חדד ערך בחג החנוכה, והפעם היה אמור להשתתף הראשון לציון הרב יצחק יוסף, אך עקב מגבלת הקורונה הכנס לא יתקיים, והרב יצחק יוסף שלח סרטון מצולם בו הוא מברך את הרב יגאל חדד ואת המסיימים.

אך שום קורונה לא תהרוס לרב יגאל חדד את השמחה, מחר ביום שני החל מהשעה 18:00 בערב יסתובב הרב יגאל עם 'ניידת שמחת הסיומים' ויעברו שכונה שכונה, החל משכונת חפציבה ועד לרמה ג' ויחלק למסיימים פרסים יקרי ערך. (לא נחשוף מה הם הפרסים אך הם פרסים שווים שכל בחור היה שש לקבל). כאשר בכל תחנה יעלה נציג אחד המסיימים של השכונה ויסיים את המסכת שלמד.

מודעה ניידת שמחת הסיומים
מודעה ניידת שמחת הסיומים
-פרסומת-

חבר מועצת העיר הרב יגאל חדד מודה לראש העיר ד"ר עליזה בלוך על עזרתה במיזם החשוב הזה, וגם לרב מרדכי חייאיוב מנהל מחלקת תרבות תורנית בעירייה.

כתבות דומות

שמות הרחובות בנוה שמיר יהיו ציוניים

היום התכנסו 12 חברי ועדת השמות בראשותו של חבר מועצת העיר אלי פרץ, בינהם מ"מ וסגרה"ע משה שטרית, חבר מועצת העיר הרב יוסי גולדהירש (דגל

סגר על עירי!!! מה פתוח ומה סגור?

האם קניון ביג פאשן פתוח או סגור? אלו חנויות פתוחות ואלו סגורות? יצאנו לקניון ביג החדש, שקיבל מבט של קניון רפאים, פשוט הקניון ריק מאדם,