אלמליח ואדרי נחלצים לטובת בית הכנסת ‘מניין אברכים’

המשנה לראש העיר איציק אלמליח ויו”ר הליכוד שלום אדרי ערכו סיור ברחבת בית הכנסת ‘מניין אברכים’ בשכונת חפציבה, והבטיחו לסייע להם בחידוש ושיפוץ רחבת בית הכנסת.

מתפללי בית הכנסת “מניין אברכים” שבשכונת חפציבה סובלים זמן רב מהזנחה רבה, והדבר קשה שבעתיים בימות החורף. בצר להם הם פנו למשנה לראש העיר ומחזיק ‘תיק מורשת’ איציק אלמליח שנעתר לבקשתם ויצר קשר עם יו”ר תנועת הליכוד וממונה על העיר הותיקה מר שלום אדרי וסיפר לו על ההזנחה ברחבת בית הכנסת, על הבוץ שנגרם ברחבת בית הכנסת בימי הגשמים הבאים עלינו לטובה.

אדרי ואלמליח לא ביזבזו זמן וכבר הבקר הם התייצבו במקום ביחד עם כל הצוות המקצועי ובחנו את האפשרות לסייע להם ככל הניתן. מכיוון שמדובר במבנה זמני (קראוון) כנראה שהרחבה לא תרוצף כי אם תכוסה בדשא סינטטי. הכספים לשיפוץ רחבת בית הכנסת יגיעו מתקציב ישן מול חדש.

אדרי הורה לאנשי צוותו להסיר משם את הגדר ההרוסה ולהציב במקומה חדשה, כמו כן הורה להם לקחת מהכביש הסמוך את הסלע הגדול שדורדר לשם.

יותר מאוחר נכח במקום גם חבר מועצת העיר ישראל רמתי.

לפני מספר שבועות בסמוך לבית הכנסת אדרי בנה שביל חדש המוביל לגרם מדרגות העולות לשכונת חפציבה, לאורך השביל הוקמו עמודי תאורה חדשים לרווחת מתפללי הקראוונים ותושבי השכונה.

בישיבת ההנהלה אמש אושר מינויים של חברי מועצת העיר מתנועת ש”ס ובמליאה הקרובה (ד’) העניין יעלה להצבעה לאישור סופי, אך תנועת ש”ס אינם מחכים ליום רביעי, הם מתחילים לעבוד מהיום.

כתבות אחרונות