אירגון עזרת אחים מפעיל מועדוניות גם בחג הסוכות

ארגון עזרת אחים בראשותו של הרב אבריימי קאפ הוא אירגון חסד הפועל בבית שמש ללא הפסקה במשך כל ימות השנה גם בימי חג הסוכות. היום ביקרנו באחת המועדניות לילדים בעלי צרכים מיוחדים, ראינו את מסירות הנפש של המדריכות, את תשומת הלב שהם נותנות להם, את הארוחות החמות, את האטרקציות וגם את ההסעות.

כיף גדול לשבת עם המשפחה בסוכה, להאזין לשירים, להקשיב לילדים ולאכול מטעמים.

לא כל ההורים זוכים להקשיב לילדיהם ולהעניק את מירב תשומת הלב לכל אחד ואחד בזמן יש ילד אחד במשפחה שלוקח לכל אחיו את תשומת הלב. לא, הוא לא ילד רע, הוא ילד בעל צרכים מיוחדים.

הסיטואציה הזו קצת מעיקה על ההורים, ואף גוזלת מהם את כוחות הנפש האחרונים שעוד נשארו להם מאמש.

רק להורים? ומה עם שאר אחיו שזוכים גם הם להצקות, ונדרשים מהם ויתורים גדולים שלפעמים הם למעלה מכוחותם? כיצד ניתן להתמודד עם סיטואציה כזו?

הילה מועלם

לקחת את הילד למוסד ל-8 שעות ביום שיעסיקו ויטפלו בו זהו עסק יקר. ארגון עזרת אחים בראשותו של הרב אברהם קאפ ער לקשיי המשפחות הללו, ולכן הוא נטל על עצמו את הזכות לפתוח מספר מועדוניות בעיר בית שמש ולהפקיד את הילדים הטהורים הללו בידי מתנדבות צדיקות שמקדישות לכך את מיטב שנותיהם, עבור טיפול בילדים הזכים, ומוותרות בכך על השהייה בחג בקרב המשפחה והחברות.

כן שמעתם נכון, ארגון עזרת אחים מטפל בילדים הללו גם בחג הסוכות! הטיפול הוא מסור, טיפול שלא היה מבייש אף מוסד אחר בעל תקציבי ענק. הילדים מקבלים במועדוניות של ארגון עזרת אחים ארוחות חמות, תשומת לב גדולה וטיפול מסור, מידי פעם הם זוכים להפעלות מיוחדות, למשל היום הילדים ליטפו ארנבות ושרקנים, ושיחקו עם צבים.

יהודים יקרים אל תעמדו מנגד, בואו ותירמו לאירגון החשוב הזה למען אותם הילדים.

לתרומות כנסו לקישור.

כתבות אחרונות