איקאה סניף בית שמש – הפתיחה בקרוב

לפני 19 שנה הענקית השוודית היכתה שורש בישראל, ופתחה את סניפה הראשון בנתניה, מאז ועד היום הספיקה איקאה לפתוח שלושה סניפים נוספים: בראשון לציון, קרית אתא, באר שבע, וכעת גם בבית שמש. אם כן ‘איקאה בית שמש’ הוא הסניף החמישי שפתחה הענקית השוודית כאן בישראל (אם לא מחשיבים את הקיוסק בנמל תל אביב), המגה חנות נמצאת כ-3 קילומטרים צפונית לעיר בית שמש, ובאיקאה מקווים שיבואו לשם לקוחות מירושלים, מבשרת ציון, קרית יערים, ביתר עילית, קרית גת ושאר היישובים הסמוכים.

לפני כשנה וחצי צילמנו את מ”מ וסגן ראש העיר הקודם שמוליק גרינברג, שסיפר לנו על מאמציו הגדולים שעשה בכדי להביא לכאן את איקאה. בכך אומר גרינברג יכנסו רבים מתושבי העיר למעגל שוק העבודה.

היינו שם היום וראינו חנות ענקית ומרשימה כמו שאר חנויות איקאה הפזורות ברחבי הארץ. אך אם נשווה את ‘איקאה – בית שמש’ ל’איקאה – ראשון לציון’ נמצא מעט הבדלים, הכניסה ל’איקאה – ראשון לציון’ היא חלקה ופשוטה, ואילו ב’איקאה – בית שמש’ היא קצת מסורבלת, בנוסף: ב’איקאה – ראשון לציון’ יש חניון מקורה ואילו ב’איקאה – בית שמש’ החניון אינו מקורה על כל המשתמע מכך, הן בימי חמסין והן בימים גשומים.

ישראלים רבים אוהבים לקנות רהיטים מאיקאה, בגלל החיסכון בעלויות הקניה עקב ההרכבה העצמית (לגו למבוגרים), ופתרונות איחסון מקוריים.

בנוסף לרהיטים תוכלו למצוא שם צעצועים, מוצרי טקסטיל, כלי בישול, אביזרי תאורה, אביזרי נוף ואף צמחים.

החנות גדולה, גדולה מאד. אפשר לבלות בחנות במשך שעות רבות, והלקוחות בנקל עלולים להיות רעבים, לכן פתחו באיקאה מסעדות  זולות (בשרית, וחלבית), ובנוסף עמדת מזון מהיר שם מוכרים פלאפל, המבורגר ונקניקיה בלחמניה, והכל במחיר מוזל.

פתיחת החנות בהחלט תשים את בית שמש על המפה, וזו אכן גאווה גדולה לעיר.

כתבות אחרונות