אגף שפ”ע ערך סיור בשכונת מ’3

כמדי יום רביעי ראש העיר עליזה בלוך עורכת סיור שפ”ע בבית שמש, הפעם נערך הסיור בשכונת מ’3, זוהי שכונה חדשה הסמוכה לפארק ירמות. הסיור נערך בהרכב חסר; ממונה שפ”ע הרב שלמה ברילנט לא הגיע מסיבה אישית, ראש אגף שפ”ע תמיר חופי לא הגיע מסיבה רפואית, חופי מחלים מניתוח מורכב שעבר, גם מנכ”ל העירייה איתמר ברטוב לא נכח, בימים אלו הוא שוהה בחו”ל.

ד”ר בלוך עברה בשכונה וראתה בית כנסת שהולך להיבנות בשכונה ומסביבו איסכורית (גדר מפוליפח) ראש העיר ציינה כי שכונת מ’3 היא שכונה בעלת אוכלוסיה במעמד סוציואקונומי גבוה ואין זה יאה לשכונה שתהיה איסכורית מסביב לאתר בנייה.

ד”ר בלוך אמרה צאו ולמדו מערים אחרות שמציבות גדרות צבעוניים ומצויירם, מהם תיראו וכך תעשו. ראש העיר אמרה שצריכים להכחיד את  האיסכורית בצורה גורפת מבית שמש כולה, וכבר מהיום היא הורתה לאגף לעדכן את כל הקבלנים שבונים בבית שמש ותוחמים את אתר הבנייה באיסכורית שיתחמו את אתרי הבנייה בגדר יפה יותר.

נציין כי על העירייה לתת דוגמה טובה לפני שהיא דורשת דרישות כאלו מהקבלנים, לכן מוטב כי העירייה תחליף את האיסכוריות סביב הגינות הציבוריות שנסגרו בטרם תדרוש זאת מהקבלנים.

ראש העיר ד"ר בלוך מסיירת עם אגף שפ"ע בשכונת מ'3

השאר תגובה

כתבות אחרונות