אברהם פריד הופיע בבית שמש

אמש הופיע באמפי פארק בבית שמש מול קהל של 4,000 אנשים גדול הזמר החסידי אברהם פריד, את האירוע עצמו הפיקה עיריית בית שמש בהובלתו של דוד וקנין שאף עלה על הבמה ושר עמו ביחד את השיר ‘הושיע את עמך’.

דוד וקנין עלה על הבמה והודה לאברהם פריד שהגיע להופיע בבית שמש, כמו כן הודה לראש העיר עליזה בלוך ולכל אלו שבלעדיהם הערב לא היה יוצא אל הפועל לאחר מכן עלתה ראש העיר עליזה בלוך לאחל לכל הקהל שנה טובה ולהודיע שעל אף הקורונה, בבית שמש יש תרבות.

לקול תשואות הקהל עלה אברהם פריד שהלהיב את הקהל עד לב השמים, הוא שר ממיטב שיריו, רובם מהחדשים יותר, והקהל הרב הצטרף אליו לשירה אדירה, הבמה היתה ססגונית שהעלתה עשן במהלך כל ההופעה (דבר שהקשה קצת על הצילום) ליוותה אותו להקה עם כלי נגינה שונים וגם מקהלת בוגרים.

ראש העיר עליזה בלוך הסתובבה בין הקהל שהודה לה על קיום ההופעה למרות תקופת הקורונה, זה זמן רב שהקהל היה בבית ועכשיו הוא צמא להופעות. כמובן שמי שרק יכל לא פיספס את ההזדמנות להצטלם עם ראש העיר.

במהלך ההופעה ריגש את כל קהל האלפים ילד בעל צרכים מיוחדים שהגיע לרחבה שמתחת לבמה ורקד שם ללא לאות, לאחר מספר דקות העלו אותו לבמה והוא זכה לחיבוק גדול מהזמר אברהם פריד.

בין הקהל הרב היה ניתן להבחין בראש המטה של ראש העיר נתי גבאי וחבר מועצת העיר ישראל מנדלסון שהגיעו עם משפחתם.

תודה רבה לדוד וקנין על האירוע הענק שארגן, אירוע שלא ישכח, תודה לראש העיר עליזה בלוך, למנהל אגף האירועים איציק קניזו, ולמנהל אגף חירום ובטחון צחי אלימלך.

גלריה מההופעה של אברהם פריד בבית שמש

השאר תגובה

כתבות אחרונות